ENGLISH
2825 Sk. No:10, 1.Sanayi Sitesi 35170
Konak -IZMIR / TURKIYE
Tel: +90 232 433 38 80 (pbx)
Fax: +90 232 457 58 88
Karaca Mekatronik Konveyör ve Otomasyon Sistemleri Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi © 2010
Bağlantı Şekilleri

Dereceli Raf Ayar Sacı Uygulaması

   

90 dereceli bir açı alanı içerisinde sehpa ve masa raflarının istenilen derecede ayarlanmasına imkan verir. Sıkma kolları ile istenilen açıda sabitleme yapar

 
Delik Delme Aparatı Uygulama Şekli

   

Profilleri birbirine bağlamak için kullanılan alın civatasını sıkmak için altı köşe alyan deliği açılmaktadır. Bu alyan deliklerini delik delme aparatları ile çok rahat bir şekilde açabiliriz. Her çeşit profile uygun delik delme aparatları mevcuttur.

 
Profil Hareketli Mafsal Uygulaması

   

180 Derecelik bir açı alanı dahilinde sabit veya hareketli profil bağlantısı yapmaya yarar. Profilin alnına ve kanalına bağlantı civatası ile kolay şekilde bağlanır, parçanın standart dışı hareket imkanını sağlar.

 
Tahrik Plakası Uygulama Şekli

   

Konveyörlerin hareketini sağlayan motor ve rediktör bu plakanın üzerine montaj yapılır.  Ayrıca tahrik rulosuda bu parçaya bağlanır konveyöre tahrik tertibatı yapılır.

 
Dereceli Bağlantı Parça Takılışı

   

Uçları tercih edilen dereceye göre kesilmiş profillerin kanallarına takılmak suretiyle birbirine bağlar. Dereceli bağlantı parçaları kanalın içine merkezlenerek kolay ve çabuk bağlanır.

 
90 Derece Bağlantı Parçası Takılışı

   

Uçları tercih edilen dereceye göre kesilmiş profillerin kanallarına takılmak suratiyle birbirine bağlar. Dereceli bağlantı parçaları kanalın içine merkezlenerek kolay ve çabuk bağlanır.

 
90 Derece Köşe Bağlantı Takılışı

   

Bu köşe bağlantısı büyük profillerde kuvvetli bir sabitleme ve daha sağlam bağlantı oluşturur. 8 adet slot bağlantı kanalı olup alttaki ince tırnaklar profilin kanallarına giremeyen yerler de kırılacak şekilde üretilmiştir.

 
Alın Civatası Baglanış Şekli

   

Alın civataları maliyeti en uygun olan bağlantı elemanıdır. Civata kafasının üçgen olması diş açma özelliği ile kılavuz çekme işçiliğinden kurtulup hızlı montaj yapma imkanı sağlar. Civata başı altındaki tırtıllarının olması profilin içine teması ile gevşemeyi önler. Bağlantı civatası kanal içinde kalması sebebi ile estetik bir görünüm sağlar.